Web kūrimas

Optimizacija

Funkcjonalumas

Dinaminiai puslapiai

Sveiki! Mano vardas Tomas,
Esu Full Stack Programuotojas.

Teikiu internetinių puslapių kūrimo paslaugas.
Kūriu dinaminius interneto puslapius kaip Front End taip ir su Back End galimybėmis.
Jūsų pasirinkimui Wordpress puslapiai, internetinės parduotuvės, tinklalapiai pagal Jūsų dizainą.

Turėdamas patirtį šioje srityje, patobulinau savo įgūdžius dirbant su įvairiomis interneto technologijomis, įskaitant HTML, CSS, JavaScript ir PHP. Stebiu naujausias pramonės tendencijas ir geriausią praktiką, siekdama užtikrinti, kad jūsų svetainė būtų šiuolaikiška, interaktyvi ir optimizuota, kad naudotojai veiktų sklandžiai visuose įrenginiuose. Nuo tinkintų svetainių kūrimo iki turinio valdymo sistemų ir elektroninės prekybos sprendimų – turiu patirties, reikalingos įvairiems interneto svetainių kūrimo projektams.

Ką darau

Puslapiai pagal šabloną

Padidinkite savo buvimą internete naudodami individualiai sukurtą svetainės temą. Išsiskirkite iš konkurentų ir sužavėkite savo auditoriją unikaliu dizainu, atspindinčiu jūsų prekės ženklo tapatybę. Paverskite savo viziją stulbinančia realybe ir sukurkite nepamirštamą patirtį internete.

Wordpress tinklalapis

Išlaisvinkite „WordPress“ galią savo svetainės kūrimo poreikiams tenkinti. Pasinaudokite šios populiarios turinio valdymo sistemos lankstumu ir masteliu. Naudodamas WordPress kuriu dinamiškas ir patogias svetaines, pritaikytas pagal jūsų konkrečius reikalavimus. Įgalinkite savo buvimą internete naudodami „WordPress“ svetainę, kurioje dera estetika, funkcionalumas ir paprastas naudojimas.

Puslapis pagal naują dizainą

Pagyvinkite savo svetainės viziją naudodami specialiai sukurtą ir pritaikytą sprendimą. Išsiskirkite iš minios su unikalia ir vizualiai stulbinančia svetaine, kuri atspindi jūsų prekės ženklo tapatybę. Nuo idėjos iki vykdymo kuriu patrauklią vartotojo patirtį ir sklandų funkcionalumą. Padidinkite savo buvimą internete su svetaine, kuri yra tokia pat išskirtinė kaip jūsų verslas.

Optimizacija

Padidinkite savo svetainės našumą naudodami greičio optimizavimo metodus. Pagerinkite naudotojų patirtį, sumažinkite atmetimo rodiklius ir pagerinkite paieškos variklio reitingą. Paspartinkite savo svetainę, kad ji būtų žaibiškai įkelta ir patenkintų lankytojų.

Analitika

Gaukite vertingų įžvalgų apie savo svetainės našumą naudodami „Google Analytics“. Stebėkite lankytojų elgesį, įvertinkite srauto šaltinius ir analizuokite naudotojų įsitraukimą. Optimizuokite rinkodaros kampanijas, nustatykite tobulinimo galimybes ir priimkite duomenimis pagrįstus sprendimus. Išnaudokite analitikos galią, kad jūsų buvimas internete būtų sėkmingas.

SEO

Pagerinkite savo svetainės matomumą ir padidinkite organinį srautą naudodami efektyvias SEO optimizavimo strategijas. Maksimaliai padidinkite savo buvimą internete ir pralenkkite savo konkurentus.

Paskutiniai darbai

Susisiekite

Palikite savo telefoną ir pageidaujamos paslaugos aprašymą, o aš netrūkus su Jumis susisieksiu.
Pranešimas išsiųstas: Susieksime netrukus.

Ačiū už prenešimą. Netrūkus su Jūmis susisieksiu!

Arba paskambinkite man: +370 6 008 1528